Czwartek, 24 października 2019. Imieniny Arety, Marty, Marcina

Złote Gody Jadwigi i Tadeusza Pazusów

2018-02-09 14:02:51 (ost. akt: 2018-02-09 14:05:23)

Autor zdjęcia: Archiwum UG Wilczęta

W Urzędzie Gminy w Wilczętach odbyła się uroczystość Złotych Godów państwa Jadwigi i Tadeusza Pazusów zamieszkałych w Słobitach Stacji.

Jubilaci, z okazji 50 lat wspólnego życia, otrzymali z rąk Wójta Gminy Wilczęta pani Beaty Andrzejczuk, przyznane przez Prezydenta RP pana Andrzeja Dudę Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie oraz list gratulacyjny od Wojewody Warmińsko-Mazurskiego pana Artura Chojeckiego.

Pani Wójt i Z-ca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego pani Irena Krzyżanowska, w imieniu własnym oraz władz samorządowych i pracowników Urzędu Gminy, życzyły jubilatom dalszych wspólnych lat życia w dobrym zdrowiu, wszelkiej pomyślności i radości. Jubilatów uhonorowano również kwiatami i pamiątkowym prezentem.

Jubilatom towarzyszyli członkowie najbliższej rodziny. Państwo Pazus od niemalże 50 lat mieszkają na terenie Gminy Wilczęta. Pan Tadeusz był pracownikiem PKP, a pani Jadwiga zajmowała się domem. Jubilaci posiadają 2 dzieci i 4 wnuków Serdeczne gratulacje.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages