Czwartek, 24 października 2019. Imieniny Arety, Marty, Marcina

Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze. OSP Wilczęta na pierwszym miejscu

2017-05-16 14:07:27 (ost. akt: 2017-05-22 12:04:52)

Autor zdjęcia: OSP Wilczęta

Na stadionie sportowym w Wilczętach odbyły się Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze. Najlepiej spisali się strażacy reprezentujący OSP Wilczęta.

Do rywalizacji przystąpiły cztery jednostki z terenu gminy Wilczęta – OSP Gładysze, OSP Ławki, OSP Stare Siedlisko i OSP Wilczęta.
Zawody przeprowadzono w trzech konkurencjach. Oprócz klasycznej sztafety pożarniczej 7 x 50 metrów i ćwiczenia bojowego, Zarząd Gminny ZOSP RP w Wilczętach przygotował konkurencję polegającą na pchaniu przez 50 metrów „wozu strażackiego”, którym był wóz konny wraz z załadowanym na nim sprzętem strażackim.

Sprzyjająca pogoda sprawiła, że na trybunach stadionu pojawili się mieszkańcy, którzy dopingowali rywalizujących strażaków. Wcześniej w ramach imprezy sportowej strażacy-ochotnicy przeprowadzili konkurencje dla dzieci w wieku do 12 lat. I tak pierwsze miejsce zajęła OSP Wilczęta, na drugiej pozycji znalazła się OSP Gładysze, tuż za nią OSP Stare Siedlisko, a na czwartym miejscu była OSP Ławki.

Po zakończeniu zawodów wszyscy spotkali się przy ognisku i wspólnym pieczeniu kiełbasek. Puchary dla drużyn wręczali: Wójt Gminy Wilczęta dh Beata Andrzejczuk oraz Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Wilczętach dh Ryszard Żemier.
 
OSP Wilczęta Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna

 
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages