Czwartek, 25 kwietnia 2019. Imieniny Jarosława, Marka, Wiki

Zapraszamy na skok wzwyż

2017-03-06 13:09:52 (ost. akt: 2017-03-06 13:50:20)

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

Organizator - Gimnazjum Publiczne w Wilczętach zaprasza na Halowe Otwarte Mistrzostwa Powiatu Braniewskiego Szkół Podstawowych i Gimnazjów w Skoku Wzwyż o Puchar Starosty Powiatu Braniewskiego i Wójta Gminy Wilczęta.

Mistrzostwa odbędą się 23 marca 2017 roku w sali sportowej Gimnazjum Publicznego w Wilczętach. O godz.10 - konkurs kobiet, a o godz.11.30 konkurs mężczyzn.

W zawodach mogą brać udział wszyscy chętni urodzeni w roku 2006 i starsi, będący i niebędący mieszkańcami powiatu braniewskiego.

Zawody odbędą się w sali sportowej o podłożu z nawierzchnią syntetyczną (nakaz używania obuwia o podeszwie płaskiej) w dwóch konkursach: kobiet i mężczyzn, z podziałem na kategorie wiekowe: rocznik 2004 i młodsi, rocznik 2003-2001 oraz open - bez ograniczeń wiekowych.

Szatnie w czasie zawodów są traktowane jako przebieralnie i organizator nie odpowiada za rzeczy zaginione.

Odbędą się następujące klasyfikacje:
1. szkoły podstawowe w ramach mistrzostw powiatu braniewskiego
2. szkoły podstawowe w ramach kategorii open
3. gimnazja w ramach mistrzostw powiatu braniewskiego
4. gimnazja w kategorii otwartej
5. kategoria open.

Puchary i medale ufundowali: starosta powiatu braniewskiego i wójt gminy Wilczęta.
Nagrodą specjalną, ale tylko za ustanowienie rekordu sali sportowej w Wilczętach będzie upominek rzeczowy. Rekord kobiet należy do Julii Pesty z Iławy i wynosi 161 cm, a rekordzistą wśród mężczyzn jest Jakub Wiatrowski, także z Iławy z wynikiem 181 cm.

Zgłoszenia do zawodów należy dokonywać w terminie do 20 marca 2017 r. na adres mailowy: michalek1970@tlen.pl lub kontakt telefoniczny: 693456319.

Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor HrywnaPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages