Czwartek, 25 kwietnia 2019. Imieniny Jarosława, Marka, Wiki

Złote Gody państwa Hanny i Tadeusza Klujów

2016-11-07 12:59:14 (ost. akt: 2016-11-07 14:17:32)

Autor zdjęcia: Archiwum UG w Wilczętach

W Urzędzie Gminy w Wilczętach odbyła się uroczystość Złotych Godów państwa Hanny i Tadeusza Klujów zamieszkałych w Spędach.

Jubilaci, z okazji 50 lat wspólnego życia, otrzymali z rąk wójta gminy Wilczęta Beaty Jarosz, przyznane przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie oraz list gratulacyjny od Wojewody Warmińsko-Mazurskiego Artura Chojeckiego.

Wójt gminy Wilczęta oraz Z-ca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Irena Krzyżanowska, w imieniu własnym oraz władz samorządowych i pracowników Urzędu Gminy, życzyły jubilatom dalszych wspólnych lat życia w dobrym zdrowiu, wszelkiej pomyślności i radości. Jubilaci otrzymali wiązankę kwiatów i pamiątkowy prezent.

Uroczystość uczczono toastem, tortem i symboliczną lampką szampana w gronie najbliższej rodziny jubilatów.

Państwo Klujowie pobrali się w Orzyszu w 1966 r., a na teren gminy Wilczęta przybyli rok później. Pan Tadeusz był pracownikiem PGR Spędy, natomiast pani Hanna pracowała w Szkole Podstawowej w Dobrym. Jubilaci doczekali się 2 dzieci, 5 wnucząt i 2 prawnucząt.

Serdeczne gratulacje.Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages