Czwartek, 25 kwietnia 2019. Imieniny Jarosława, Marka, Wiki

Pno Runners wspiera potrzebujących!


2016-10-06 10:24:20 (ost. akt: 2016-10-06 10:45:26)

Pomoc pogorzelcom z Ławek w gminie Wilczęta, propagowanie biegania oraz uwrażliwienie młodego pokolenia na sytuację osób potrzebujących pomocy to główne cele charytatywnego biegu, który odbył się 2 października w hali sportowej w Wilczętach. To kolejna inicjatywa nieformalnej grupy biegaczy Pno Runners z Pieniężna, na której czele stoi Marcel Kozłowski.

Wydarzenie osobiście wsparła wójt Beata Jarosz.

O godzinie 11.00 w sali sportowej przy gimnazjum spotkali się organizatorzy oraz uczniowie i nauczyciele ze wszystkich szkół w gminie Wilczęta. Beata Jarosz przywitała wszystkich uczestników, oficjalnie otworzyła bieg i przedstawiła jego ideę. Wydarzenie poprowadził Krzysztof Kisiel. Młodzi mieszkańcy gminy z ogromnym entuzjazmem pokonywali kolejne okrążenia, mając świadomość, że każde z nich przyniesie realną, finansową pomoc dla poszkodowanej w pożarze rodziny Kabara.

Społecznicy pozyskali sponsorów: Firma „ Kram” SA – Producent folii i opakowań z siedzibą w Dzierzgoniu „Fast Garden Siekierski” z Pieniężna oraz Stowarzyszenie „Zdrowa Rodzina” z Pieniężna, którzy przekażą środki finansowe i materiały budowlane pogorzelcom.

Bieg cieszył się bardzo dużą popularnością, czynnie wzięło w nim udział ok. 300 osób. Gospodarz gminy Beata Jarosz zapewniła uczestnikom ciepły posiłek, a firma Kram wodę mineralną.


Impreza przebiegała w doskonałej atmosferze, wszyscy uczestnicy z ogromną determinacją pokonywali kolejne metry, każdy z nich otrzymał pamiątkowy dyplom. 
Serdecznie dziękujemy uczestnikom i sponsorom!Krzysztof Kisiel
Pno Runners


Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages