Czwartek, 24 października 2019. Imieniny Arety, Marty, Marcina

Dzień Chłopaka w Nowicy

2015-10-02 10:54:00 (ost. akt: 2015-10-02 11:00:29)

Autor zdjęcia: Marta Solecka

Dzień Chłopaka w Szkole Podstawowej w Nowicy był dniem krawatów i muszek. Uczniowie posiadający taką część garderoby byli zwolnieni z odpowiedzi ustnej.

W trakcie przerw działał radiowęzeł. Można było więc słuchać muzyki oraz składać życzenia chłopcom. Nad jego obsługą czuwał uczeń kl. VI Daniel Buszowiecki z panem Janem Malinowskim.

Na piątej godzinie lekcyjnej cała społeczność uczniowska zebrała się w sali gimnastycznej, by wspólnie wziąć udział w apelu z okazji Święta Chłopców. Samorząd Uczniowski pod kierunkiem Doroty Kreczmer i Marty Soleckiej przygotował wesołą uroczystość, w trakcie której wytypowani kandydaci z kl. I – VI mogli wykazać się swoimi umiejętnościami w sześciu konkurencjach, a my tym samym mogliśmy podziwiać ich różne talenty.

Nasi chłopcy, niczym szefowie kuchni ubijali pianę z białek. Precyzyjnie poradzili sobie z iście męskim zadaniem jakim było golenie. Artystyczną duszę ukazali malując wąsy swojemu koledze. Oczarowali nas pięknym uśmiechem po wypiciu soku z cytryny. Zachwycili poczuciem rytmu i pomysłowością w konkurencji tanecznej. W mgnieniu oka pokonali tor przeszkód. Zmagania uczniów oceniała komisja (Dyrektor Marzena Wakieć, Aleksandra Bednarz i Alicja Marzec), która po zakończeniu ostatniej konkurencji zsumowała punkty i ogłosiła wyniki.

Tytuł „Superchłopaka” zdobyli: Karol Iwanus, Wiktor Kaczorek, Igor Becmerowicz, Wojciech Wakieć, Jarosław Szczerba i Daniel Buszowiecki. Wszyscy nagrodzeni chłopcy otrzymali dyplomy i upominki. W końcowej części apelu pani Dyrektor ogłosiła wyniki wyborów na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Przewodniczącą została Aleksandra Kreczmer, a zastępcą Paweł Zajło. Ogłoszone zostały również wyniki głosowania, w którym dziewczęta kilka dni wcześniej wybierały Mistera Szkoły. Misterem został Paweł Zajło, wicemisterami Wojciech Wakieć i Mariusz Dziewiałtowicz. Zwycięzcy przyozdobieni w koronę i szarfy otrzymali gromkie brawa. Uroczystość zwieńczona była szczerymi życzeniami. Wywołała wiele uśmiechu na twarzach zarówno damskiej, jak i męskiej części społeczności szkolnej.

Marta SoleckaPodziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna


Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages