Czwartek, 22 października 2020. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

"Światło to życie - nie zaprzeczycie"

2015-05-28 09:23:10 (ost. akt: 2015-05-28 09:32:51)

Autor zdjęcia: Marta Solecka

25 maja w Szkole Podstawowej w Nowicy odbyło się podsumowanie projektu ekologicznego, pt. „Światło to życie nie zaprzeczycie” realizowanego w ramach konkursu organizowanego przez Centrum Edukacji Ekologicznej w Elblągu. Koordynatorami tego przedsięwzięcia były panie Dorota Kreczmer i Irena Siedlecka.

Tego dnia uczniowie w obecności licznie zaproszonych gości zaprezentowali efekty swojej dwumiesięcznej pracy, na które składały się prezentacje, fotoreportaże, przedstawienie, film, recytacje oraz wystawki prac: plastycznych, literackich, plakaty.

Odbiorcy podsumowania projektu poszerzyli swoją wiedzę na temat wieloaspektowości światła w przyrodzie. Poznali historię powstania wszechświata, znaczenie światła dla organizmów, wpływ światła na samopoczucie człowieka oraz obejrzeli wspaniałe przedstawienie, pt. „Słoneczna kraina” oraz poklatkowy film animowany, pt. „Światło jest potrzebne każdemu”.

Zwieńczeniem całej uroczystości było przecięcie wstęgi do zegara słonecznego, który będzie zdobił nasz przyszkolny ogród dydaktyczny.

Dorota Kreczmer


Więcej informacji z życia szkół i przedszkoli: kliknij tutaj

Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna


Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages