Czwartek, 24 października 2019. Imieniny Arety, Marty, Marcina

Święto Edukacji w Słobitach

2014-10-14 15:06:11 (ost. akt: 2014-10-14 15:09:47)

Autor zdjęcia: Kinga Kazimierczuk

Dzień Edukacji Narodowej, to wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Świętują wówczas wszyscy pracownicy szkoły - zarówno nauczyciele jak i administracja i obsługa. Z tej okazji w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Słobitach odbył się w obecności pocztu sztandarowego uroczysty apel.

Dyrektor Olga Karpińska powitała zebranych uczniów, obecnych i emerytowanych pracowników szkoły, a także wójta gminy Wilczęta Bogusława Szczerbę, przedstawicieli Rady Rodziców.
Wójt Szczerba przyznał za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno - wychowawczej nagrodę byłej dyrektor Danucie Dańczyszyn oraz Małgorzacie Sośnickiej. Skierował pod adresem kadry pracowniczej słobickiej placówki wiele miłych i ciepłych słów.

Dyrektor Olga Karpińska wyróżniła natomiast Izabelę Puzio, Grażynę Mańka, Kingę Kazimierczuk, Weronikę Ozga - Zajło, a także pracowników niepedagogicznych Marka Kapłona, Jadwigę Lis, Irenę Waś, Joannę Mierzwicką. Wszystkim złożyła serdeczne podziękowania za dotychczasowy wkład pracy i życzyła dalszych sukcesów. Pani dyrektor wręczyła wójtowi Szczerbie symbolicznego kwiatka, wyrażając w ten sposób wdzięczność organowi prowadzącemu za współpracę.

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego w imieniu wszystkich uczniów podziękowali nauczycielom tak, jak potrafią najlepiej - wierszem i kwiatami. Nie zapomnieli o emerytach, wręczając im słodycze.
Dzień upłynął w miłej atmosferze. Zakończył się słodkim poczęstunkiem, na którym spotkali się byli i obecni pracownicy szkoły.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na wilczeta.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: spslobity3

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Gladio #1507566 | 46.115.*.* 14 paź 2014 19:07

    Uroczystosc i powaga chwili rozumiem, ale dlaczego wszyscy maja takie smutne twarze: patrz zdjecie nr 5 . Czyzby wszystkich ogarnela jesienna melancholia.Pozdrawiam wszystkich slowami niezapomnianego Niemena i jego piekna piosenka "Wspomnienie" http://www.youtube.com/wat ch?v=0hXbHAoczk8

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages