Czwartek, 24 października 2019. Imieniny Arety, Marty, Marcina

Danuta Dańczyszyn odeszła na emeryturę

2014-09-11 22:56:53 (ost. akt: 2014-09-11 23:01:53)

Autor zdjęcia: Kinga Kazimierczuk

Danuta Dańczyszyn - nauczyciel, wychowawca, dyrektor, doświadczony pedagog z bogatym dorobkiem zawodowym i 35-letnim stażem - przeszła na emeryturę.

Po ukończeniu studiów magisterskich na wydziale Biologii i Nauk o Ziemi na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu 20 sierpnia 1979 r. rozpoczęła pracę w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Słobitach ( której jest absolwentką) jako nauczyciel biologii. Pracowała również w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym Nr 2 w Elblągu, Gimnazjum Publicznym w Nowicy, Gimnazjum Publicznym w Wilczętach i Liceum Ogólnokształcącym w Wilczętach.

Od 1 września 2004 r. do 31 sierpnia 2014 r. w Szkole Podstawowej w Słobitach pełniła funkcję dyrektora.

Za swoją pracę, osiągnięcia, rzetelność otrzymała liczne nagrody i odznaczenia.

Danuta Dańczyszyn podczas uroczystej kolacji pożegnała się ze współpracownikami, dyrektorami sąsiednich szkół, przedstawicielami organu prowadzącego i OSP, pracownikami UG w Wilczętach, proboszczem miejscowej parafii. Wójt Bogusław Szczerba i pozostali goście skierowali pod adresem pani Danuty Dańczyszyn wiele ciepłych słów. W dowód przyjaźni wręczyli piękne kwiaty i upominki. Uroczystość spuentował wójt Bogusław Szczerba "Jaka praca, takie podziękowanie!".

O pożegnaniu Danuty Dańczyszyn nie zapomnieli także uczniowie słobickiej placówki. Obecnej na rozpoczęciu roku szkolnego emerytowanej pani dyrektor wraz z wierszem ofiarowali kwiaty i filiżanki, by w wolnej chwili mogła z nich wypić smaczną kawę lub herbatę.

Komendant 1 Pasłęckiego Szczepu Harcerskiego Hufiec Elbląg podharcmistrz Damian Sokołowski dołączył się do podziękowań. W imieniu wszystkich harcerzy wyraził wyrazy wdzięczności za przychylność, wieloletnią współpracę i gościnę udzieloną w słobickiej podstawówce.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na braniewo.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: spslobity3

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. uczeń #1484138 | 83.11.*.* 13 wrz 2014 16:46

    taką młodą panię wygonili z pracy,ona ma 6,75 lat???

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages