Wtorek, 20 listopada 2018. Imieniny Anatola, Edyty, Rafała

Szkolna biblioteka w Słobitach powiększyła grono czytelników

2014-05-25 11:00:35 (ost. akt: 2014-05-25 11:00:33)

Autor zdjęcia: Kinga Kazimierczuk

Wychowankowie pani Kingi Kazimierczuk - uczniowie klasy pierwszej - z niecierpliwością czekali na ten dzień. Zgodnie z obowiązującą Nową Podstawą Programową poznali już wszystkie litery, więc śmiało można ich nazwać prawdziwymi czytelnikami.

Nim pierwszaki złożyły przysięgę i zostały pasowane na czytelników, razem z całą społecznością szkolną obejrzały inscenizację zatytułowaną „W krainie bajek”, specjalnie przygotowaną przez piątaków na tę uroczystość. Widzowie dowiedzieli się, jakie konsekwencje może nieść za sobą niszczenie książek. Kraina bajek może przestać istnieć, jeśli czytelnicy nie będą dbać o książki i książeczki.
Po części artystycznej dyrektor Danuta Dańczyszyn pasowała każdego pierwszaka na czytelnika biblioteki szkoły w Słobitach, bibliotekarka Monika Stasiak wręczyła dyplomy, a wychowawczyni Kinga Kazimierczuk zakładki do książek.
Izabela Puzio (opiekun SU) w imieniu społeczności szkolnej podarowała pierwszakom piękną „Księgę bajek”, która stanie na honorowym miejscu w Klasowym Kąciku Ciekawej Książki.
Po uroczystości pierwszaki udały się do biblioteki szkolnej, gdzie pani Monika Stasiak wypożyczyła im książeczki, które sami sobie wybrali.

Bibliotekarka dziękuje za pomoc w przygotowaniu pasowania na czytelnika pani dyrektor Danucie Dańczyszyn, pani Weronice Ozga - Zajło, pani Izabeli Puzio, pani Kindze Kazimierczuk, panu Maciejowi Maciejewskiemu, panu konserwatorowi Markowi Kapłonowi oraz uczniom klasy piątej.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na wilczeta.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: spslobity3

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages