Wtorek, 20 listopada 2018. Imieniny Anatola, Edyty, Rafała

Dzień Wiosny w Szkole Podstawowej w Nowicy

2014-03-24 23:41:54 (ost. akt: 2014-03-25 23:02:53)

Autor zdjęcia: Agnieszka Urbanowicz

21 marca to kolejny wyjątkowy dzień w kalendarzu roku szkolnego, gdyż już tradycją Szkoły Podstawowej w Nowicy stało się, by nadejście wiosny, której każdy oczekuje z niecierpliwością, obchodzić w niecodzienny, uroczysty sposób.

21 marca to kolejny wyjątkowy dzień w kalendarzu roku szkolnego, gdyż już tradycją Szkoły Podstawowej w Nowicy stało się, by nadejście wiosny, której każdy oczekuje z niecierpliwością, obchodzić w niecodzienny, uroczysty sposób.

Uczniowie rzetelnie przygotowali się do powitania wiosny. Dzieci z poszczególnych klas swoim strojem reprezentowały barwy wiosny.

W sali gimnastycznej odbył się program artystyczny o tematyce wiosennej przygotowany pod kierunkiem pań Iwony Materny i Alicji Marzec. W uroczystości powitania wiosny uczestniczyły klasy 0- VI.

Pierwszym punktem programu artystycznego przygotowanego na tę okazję był pokaz mody wiosennej zorganizowany przez Samorząd Szkolny. Zwycięską parą okazali się uczniowie z klasy IV- Kasia Piechowicz i Miłosz Malinowski. W nagrodę za trud wniesiony w pracę nad strojami, uczniowie otrzymali drobne upominki ufundowane przez panią dyrektor Marzenę Wakieć.

Kolejny punkt programu stanowiła inscenizacja przygotowana przez klasę III. Po uroczystym apelu wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami, trzymając w rękach transparenty wyruszyli na ognisko by tam spalić EkoMarzannę . Pierwszy Dzień Wiosny w Szkole Podstawowej w Nowicy upłynął w bardzo miłej i ciepłej atmosferze.

Agnieszka Urbanowicz

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.

Swoją stronę założysz klikając na braniewo.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj


Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages