Wtorek, 20 listopada 2018. Imieniny Anatola, Edyty, Rafała

Pasowanie na czytelnika w Szkole Podstawowej w Nowicy

2014-02-24 10:24:39 (ost. akt: 2014-02-24 10:27:55)

Autor zdjęcia: Agnieszka Urbanowicz

Pasowanie na czytelnika to coroczna tradycja, której nie mogło zabraknąć również i w tym roku w Szkole Podstawowej w Nowicy.

Pasowanie na czytelnika to coroczna tradycja, której nie mogło zabraknąć również i w tym roku w Szkole Podstawowej w Nowicy. Do grona czytelników pomogli wejść nowym adeptom czytania uczniowie kl. II pod opieką p. Izabeli Garstki. W przygotowaniach dekoracji pomagała również p. Agnieszka Urbanowicz. Ciekawa inscenizacja pt. „Kraina książek”, którą przygotowali, była wprowadzeniem do części zasadniczej, czyli Pasowania pierwszaków na czytelnika. Bardzo ważną rolę odegrały przygotowane stroje i rekwizyty dla poszczególnych postaci, które urozmaiciły występ oraz rozwijały wyobraźnię dzieci.

Uczniowie klasy pierwszej nie byli tylko biernymi widzami, ale poprzez pytania zadawane im przez prowadzących aktywnie uczestniczyli w przedstawieniu i bardzo chętnie odpowiadali na pytania związane z bohaterami bajek czy też z poszanowaniem książek. Z uwagą wysłuchali „próśb” książki i przyrzekli ich przestrzegać. Nie kryli również radości otrzymując pamiątkowy dyplom oraz zakładki do książki. Pasowania dokonała p. dyrektor Marzena Wakieć. Uśmiech na twarzach „nowych” czytelników mówił sam za siebie – za rok czeka nas kolejne pasowanie.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na braniewo.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutajPolub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages