Czwartek, 18 października 2018. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Walentynki w Słobitach

2014-02-20 09:50:58 (ost. akt: 2014-02-20 10:13:15)
Uczniowie przygotowali krótki program artystyczny

Uczniowie przygotowali krótki program artystyczny

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

Walentynki – tego dnia w Szkole Podstawowej w Słobitach w stroju uczniów, nauczycieli, a także pracowników niepedagogicznych placówki dominuje kolor czerwony.

W tym roku uczniowie kl. VI zaskoczyli społeczność szkolną miłą niespodzianką. Z własnej inicjatywy, a pod opieką wychowawczyni Izabeli Puzio, przygotowali krótki program artystyczny. Szóstoklasiści recytowali wiersze i rymowanki o miłości i przyjaźni, śpiewali piosenki w różnych językach. Hitem okazała się piosenka zaśpiewana przez Wojtka Niemca po ukraińsku.

Całości dopełniła wyjątkowa dekoracja - girlandy czerwonych serduszek, oraz duże serca z napisem „Kocham Cię” w różnych językach m.in. po polsku, angielsku, niemiecku, rosyjsku, czy włosku.

Rozdano pocztę walentynkową. Listy - laurki do ulubionej koleżanki, kolegi albo nauczyciela można było wrzucać do specjalnie przygotowanej na ten dzień skrzynki.

Okazało się, że najwięcej "walentynek" wśród uczniów klas I-III zebrała Maja Korzeniowska z kl. III i Kacper Mikusek z kl. I, zaś wśród uczniów klas IV-VI Zuzanna Ozga - Zajło z kl. VI i Jakub Październik z kl. V. Tym samym Maja, Kacper, Zuzia i Jakub zdobyli miano najsympatyczniejszej koleżanki i najsympatyczniejszego kolegi oraz otrzymali z rąk dyrektor Danuty Dańczyszyn piękne maskotki.

Na koniec spotkania pani dyrektor życzyła wszystkim dużo radości, a także przyjaźni
i miłości.

Kinga Kazimierczuk

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages