Poniedziałek, 10 grudnia 2018. Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

Wielki Teatr w Szkole Podstawowej w Nowicy.

2014-01-17 13:19:12 (ost. akt: 2014-01-17 13:24:36)

Autor zdjęcia: Agnieszka Urbanowicz

Po Nowym Roku Internetowy Teatr TVP znów zawitał do szkół. Spektakl "Momo" w reżyserii Agnieszki Korytkowskiej-Mazur obejrzało ponad 3,5 tys. uczniów z 44 szkół. Wyjątkowe widowisko przygotowali aktorzy Teatru Dramatycznego w Białymstoku.

16 stycznia 2014r. o godz. 10.00 po świątecznej przerwie po raz kolejny miała miejsce transmisja w ramach Internetowego Teatru TVP dla szkół. Po raz pierwszy Internetowy Teatr Telewizji, dzięki zaangażowaniu naszej polonistki Doroty Kreczmer, dotarł do uczniów Szkoły Podstawowej w Nowicy. Gra aktorska i ruch na scenie wywarły na uczniach duże wrażenie.

„Momo” to wyjątkowa opowieść dla dzieci, młodzieży i rodziców. Głównymi bohaterami są zapracowani rodzice i przebiegli złodzieje czasu. Walkę z nimi podejmuje odważna dziewczynka Momo. Wspierają ją postaci mityczne: Mistrz Hora, strażnik czasu, i wierny mu żółw Kasjopeja, którzy pokazują jej, że źródłem czasu jest rytmiczne bicie ludzkiego serca. Miłość i rodzinne ciepło ponad wszystko - takie przesłanie niesie historia, zaprezentowana przez aktorów Teatru Dramatycznego w Białymstoku.

Agnieszka Urbanowicz

Więcej informacji z życia szkół i przedszkoli: kliknij tutaj

Tylko ciekawe informacje


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.

Swoją stronę założysz klikając na braniewo.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages