Poniedziałek, 10 grudnia 2018. Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

Dzień Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej w Nowicy

2013-10-15 13:00:28 (ost. akt: 2013-10-15 13:03:09)

Autor zdjęcia: Agnieszka Urbanowicz

W Szkole Podstawowej w Nowicy Dzień Edukacji Narodowej uczciliśmy akademią szkolną, którą przygotowali uczniowie klas III, IV i V pod kierunkiem Justyny Rataj, Agnieszki Urbanowicz i Roberta Kowalczuka.

Młodzi artyści pieśnią i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli i pracowników szkoły. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków.

Oprawę muzyczną apelu stanowiły humorystyczne piosenki w doskonałym wykonaniu szkolnego chórku.

Po części artystycznej apelu nauczycielom wręczono kwiaty i głos zabrała pani dyrektor Marzena Wakieć, która mówiła o trudnej, lecz jakże pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Panie- Beata Malinowska- wychowawca oddziału przedszkolnego oraz Dorota Kreczmer- nauczyciel języka polskiego otrzymały specjalne nagrody za trud wniesiony w pracę nauczyciela.

Również przedstawicielka Rady Rodziców- Wioletta Kochan zwracając się do nauczycieli przekazała najlepsze życzenia, a na ręce pani dyrektor złożyła słodki upominek dla wszystkich pracowników naszej szkoły.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.

Swoją stronę założysz klikając na braniewo.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj


[gallery=4]0850[/gallery]

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages