Poniedziałek, 10 grudnia 2018. Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

Konkurs recytatorski poezji Juliana Tuwima w Szkole Podstawowej w Nowicy

2013-10-10 16:19:43 (ost. akt: 2013-10-10 16:22:46)

Autor zdjęcia: Agnieszka Urbanowicz

W Szkole podstawowej w Nowicy odbył się konkurs recytatorski poezji Juliana Tuwima. W konkursie udział wzięło 32 uczestników z klas II-IV.

Konkurs miał za zadanie popularyzacje twórczości Juliana Tuwima oraz zainteresowanie dzieci poezją tego autora. Podczas konkursu można było odczuć ducha zdrowej rywalizacji. Panowała atmosfera iście z profesjonalnych przeglądów aktorskich, a klimatu dodawała, żywo reagująca publiczność, darząc gromkimi brawami występ każdego z uczestników.

Występy uczniów oceniała komisja w składzie: Elżbieta Gut, Marta Solecka i Agnieszka Urbanowicz. Po burzliwych naradach przewodnicząca komisji – Agnieszka Urbanowicz ogłosiła wyniki konkursu.

Pierwszą nagrodę otrzymała Aleksandra Kreczmer z klasy III, druga nagroda przypadła Julii Licenowicz, uczennicy z klasy III, trzecie miejsce zajęła Joanna Kłos z klasy I. Wyróżnienie otrzymała Sara Zakrzewska z klasy IV. Wszyscy laureaci konkursu otrzymali dyplomy i nagrody w postaci płyt dvd oraz drobne upominki. Laureatom gratulujemy i trzymamy kciuki za udział w Powiatowym Konkursie Recytatorskim pamięci Juliana Tuwima.

Organizatorami konkursu były panie Izabela Garstka i Iwona Materna.

Więcej informacji z życia szkół i przedszkoli: kliknij tutaj

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.

Swoją stronę założysz klikając na braniewo.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages