Poniedziałek, 10 grudnia 2018. Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

Dzień Chłopca w Szkole Podstawowej w Nowicy.

2013-10-02 12:50:55 (ost. akt: 2013-10-02 12:56:34)

Autor zdjęcia: Agnieszka Urbanowicz

30 września 2013 roku w Szkole Podstawowej w Nowicy panowała niecodzienna atmosfera. Po korytarzach paradowali przystrojeni w kapelusze, krawaty lub muszki chłopcy.

Dziewczynki z klasy III pod kierunkiem p. Iwony Materny i p. Justyny Rataj przygotowały i przedstawiły całej społeczności szkolnej krótką inscenizację, a potem poczęstowały męską widownię własnoręcznie upieczonymi piernikami.

Został też rozstrzygnięty konkurs na najsympatyczniejszego chłopaka w szkole. Został nim uczeń klasy V – Bartek Kreczmer, II miejsce zajął uczeń klasy IV-Miłosz Malinowski a III - uczeń klasy III- Paweł Zajło.

Każdy z nich otrzymał pamiątkową szarfę i gromkie brawa. Samorząd szkolny pod kierunkiem pań: Doroty Kreczmer i Agnieszki Urbanowicz ufundował i wręczył wszystkim chłopcom słodki poczęstunek.

Iwona Materna

Więcej informacji z życia szkół i przedszkoli: kliknij tutaj

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.

Swoją stronę założysz klikając na braniewo.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages