Poniedziałek, 10 grudnia 2018. Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

Spotkanie seniorów w SP w Słobitach

2013-03-14 14:42:54 (ost. akt: 2013-03-14 14:46:48)
Maluchy zaprezentowały program artystyczny przygotowany pod kierunkiem swoich wychowawczyń Kingi Kazimierczuk i Małgorzaty Sośnickiej

Maluchy zaprezentowały program artystyczny przygotowany pod kierunkiem swoich wychowawczyń Kingi Kazimierczuk i Małgorzaty Sośnickiej

Autor zdjęcia: Archiwum organizatorów

W bieżącym miesiącu obchodziliśmy Światowy Dzień Chorego. Z tej okazji dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie klasy II zaprosili swoje babcie i dziadków do szkoły na uroczyste spotkanie.

Maluchy zaprezentowały program artystyczny przygotowany pod kierunkiem swoich wychowawczyń Kingi Kazimierczuk i Małgorzaty Sośnickiej -śpiewały piosenki, recytowały wierszyki, odgrywały scenki. Babciom i dziadkom wręczyły kwiatki i własnoręcznie wykonane laurki.

Po części artystycznej seniorzy udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców uczniów kl. 0 i II. Czekała tam na nich jeszcze jedna niespodzianka – losowanie drobnych upominków. Czas szybko upłynął w serdecznej atmosferze. Babcie i dziadkowie podziękowali organizatorom za zaproszenie i miłe przyjęcie.

Małgorzata Sośnicka i Kinga Kazimierczuk


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages